ZEYNEP AKÇAY - FENG SHUİ UZMANI
Feng Shui Akademisi'nin Kurucusu Zeynep Akçay

Dünyaca ünlü Malezya merkezli Master Academy'den eğitim alan Zeynep Akçay, ev, ofis, bina ve Avm düzenlemeleri gibi hizmetleri bulunan Feng Shui Akademisi'nin kurucusudur.

Bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri sunan, kişileri ve kurumları istedikleri hedefe Feng Shui yöntemleriyle ulaştıran Zeynep Akçay, "online Feng Shui" uygulamasını Türkiye'ye getiren ilk uzman olma özelliğini taşımaktadır.

Kariyer, aşk - evlilik, zenginlik gibi birçok konuda yüzlerce kişiye danışmanlık hizmeti veren Zeynep Akçay, ev - ofis düzenlemelerinin yanı sıra, ev, ofis, bina ve arazi seçimi gibi konularda da uzmanlık hizmeti sunmaktadır.

Feng Shui Akademisi'nin kurucusu Zeynep Akçay, vizyonlarını şöyle açıklıyor;

Feng Shui Akademisi; hedefleri için çalışan, daha iyisini hak eden sizler için harekete geçen, başarmanız için size destek veren profesyonel donanımlı, amatör ruhlu bir ekipten oluşmaktadır.
 
Yeni bir pencereden hayatınıza bakmanızı sağlayan, olumsuz yanların sebeplerini açıklayan ve en önemlisi nasıl başa çıkacağınızı gösteren Feng Shui Akademisi, alanında uzman profesyoneller ve iç mimarlarla güç birliği yapmaktadır.

Ev, iş yeri, ofis gibi hayatınız en önemli bölgelerindeki tıkanıklıkları tespit eden ve çözen; arsa, bina, ofis ve ev seçiminde doğru karar vermenizi sağlayan Feng Shui Akademisi, yaşamınızın tüm alanlarında danışmanlığınızı yapıyor.


Kariyer, aşk ve sağlık alanlarında yaşam koçluğunuzu üstlenen Feng Shui Akademisi, yaşadığınız ve çalıştığınız mekanlarda ihtiyacınız olan, ama fark edemediğiniz tüm değişiklikleri yapıyor. Adım adım hedefinize ilerlerken, zihinsel ve fiziksel olumlamalarla yaşam nehirinizin istediğiniz yönde aktığına şahitlik ediyorsunuz.

Unutmayın; her şey, ama her şey; ilk önce düşünceyle başlar, ilk önce düşünceyle biter...

Siz daha iyisini hak ediyorsunuz! Deneyin ve alın!

Zeynep Akçay
Feng Shui Akademisi  

0 comments:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Feng Shui Akademisi

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.