Ev'de Feng Shui Düzenlemeleri UygulamalarıHiçbir mekan kusursuz değildir, ama Feng Shui ile olumsuzu olumluya çevirme şansı sağlanır. Çünkü Feng Shui'de olumsuzluklara karşı birçok tedavi ve çözümleme şekilleri vardır.

Evlerin kapılarının baktığı yönler, içinde yaşayanlarla uyum içinde olmalıdır. Çünkü bu bölgedeki uyumsuzluk bir çok olumsuzluğu beraberinde getirir. Eğer bu bölgede bir uyumsuzluk varsa, Feng Shui çözümlemeleri devreye girer.

Evde yaşayanların konumuna göre, uygun yönlerde doğru insanların olması, hayatın akışını düzeltebilir. Bazen bir oda değişikliği veya yatağın yönünün değişikliği bile inanılmaz etkiler yaratır. Aslında her şey, ev içinde herkesin doğru konumlanmasıyla ilgilidir. Sadece uzmanlar eşliğinde bu ufak değişiklikleri yaparak bile hayatınıza büyük katkılar sağlayabilirsiniz.  

Örneğin akademik bir başarı isteyen bir insanın; kuzeydoğuya odasının veya masasının yerleşimi  veya evlenmek isteyen bir kadının odasının güneybatıya yerleştirilmesi gibi ev düzenlemeleri beraberinde birçok başarıyı getirir. Bu sebeple Feng Shui Akademisi uzman ekibi, evinizin seçimi, ev içi düzenlemeler, tıkanık noktalar açılması ve isteklerin gelişmesi iç Feng Shui düzenlemeleriyle hizmetinizdedir.

0 comments:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Feng Shui Akademisi

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.