Hizmetlerimiz


Feng Shui, hayatınızın her alanında size yardımcı olabilir. Her yaş ve statüdeki insanların amaçları doğrultusunda kişiye özel olarak çözümler sunan Feng Shui; yeni bir ev alırken veya kiralarken, arazi veya toprak seçimi yaparken, ofis ve iş yerinde başarı için, özel hayatınızdaki aksamaları durdurmak ve kişisel ilişkileri düzenlemek gibi birçok neden için size yol haritası çizer.

Feng Shui'yi uzmanlar eşliğinde hayatına sokan kişiler, yaşamlarındaki hızla gelişen pozitif olayları gördükçe, yıllardır neler kaçırdıklarını düşünmeden edemezler. Sizde daha fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız, Feng Shui Akademisi'nin uzman ekibinden aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz.

 •  Ev düzenlemeleri, uygulama ve danışmanlık hizmetleri  (Yerinde)
Feng Shui Akademisi ekibi düzenleme yapılacak mekana gelerek yerinde incelemeler yapmakta, gerekli ölçümleri almakta ve tıkanıklıkları teşhis ederek uygulamaya başlamaktadırlar.

 •     (Online)  Ev düzenlemeleri, uygulama ve danışmanlık hizmetleri 
Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden evinizin planı, fotoğraflarını, görüntülerini ve uzmanlarımızın istediği bilgileri göndererek Feng Shui Akademisi'nden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İstenilen bilgileri verdiğiniz takdirde kısa zamanda evinize özel tüm çözümleri tarafınıza sunmaktayız.


 • Ofis - iş yeri düzenlemeleri, uygulama ve danışmanlık hizmetleri (Yerinde)
Düzenleme yaptırmak istediğiniz ofis veya iş yerinize Feng Shui Akademisi uzman ekibinin gelmesi, gerekli ölçümleri yapması, bilgileri toplaması ve yapılacakları belirlemesiyle başlayan önemli bir süreçtir.

 •  (Online)  Ofis - işyeri düzenlemeleri, uygulama ve danışmanlık hizmetleri 
Ofis veya iş yerinizin istenilen bilgi, görüntü ve fotoğraflarını Feng Shui Akademisi'nin uzmanlarıyla paylaşarak, dünyanın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinden Feng Shui uygulama ve danışmanlığı alabilir, iş hayatınızda istediğiniz başarılara kavuşabilirsiniz.

 • Ev, ofis, bina veya arazi seçimi danışmanlık hizmetleri
Acaba almak veya kiralama istediğiniz ev sizin için uygun mu? Seçmek üzere olduğunuz ofisiniz sizi başarılara taşıyabilecek mi? Gelecek için planlar yaptığınız bina veya arazi yatırım için uygun mu? Bu ve benzeri onlarca sorunun cevabını Feng Shui Akademisi uzmanlarından yerinde veya online olarak alabilirsiniz.

 • Dekorasyon uygulama ve danışmanlık hizmetleri
Ev ve ofisinizin tüm dekorasyon hizmetlerini Feng Shui Akademisi uzmanlarından alabilirsiniz. İster sadece danışmanlık hizmeti, isterseniz de anahtar teslim iç dekorasyon hizmetleriyle amacınıza uygun çözümler yaratabilirsiniz. Mimar ve iç mimar ekiplerimiz kısa sürede Feng Shui prensiplerine uygun dekorasyonla enerji değişimini gerçekleştirmektedir.

 • Kariyer için atılacak adımlar
 • Aşk ve evlilikte mutsuzluğun nedenleri, sorunların çözümü
 • Aile ve çocuk ile ilgili problemleriniz sebepleri, çözümü
 • Maddi sıkıntı ve iş dünyanızdaki sorunların çözümü
 • Sağlık sorunlarının sebepleri, analizi ve çözümleri0 comments:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Feng Shui Akademisi

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.