Feng Shui Nedir? Nasıl Uygulanır?Feng Shui; hayatımıza başarı, sağlık, zenginlik, mutluluk getiren, pozitif şansı ve enerjiyi kendimize çekmemize yardımcı olan bir uygulama sanatıdır. Feng Shui; kişinin yaşamında açmak istediği kapıların anahtarıdır.

Feng Shui'yi uzmanların rehberliğinde hayatınıza sokarak dünya ve içerisindeki her şeyle uyum içinde yaşayabiliriz, enerjilerin bizim tarafımızda olmasını sağlayabiliriz. Feng Shui'de anahtar kelime "UYUM"dur. Bu nedenle çevre ile uyumumuza Feng Shui'nin büyük katkısı vardır.

Örneğin; günlük yaşantınızda bir mağaza, ofis veya ev de farkında olmadan, sıkılmadan saatler geçiriyorsunuz. Fakat bazı mekanlara girdiğinizde; "Ben buradan bir an önce çıkmalıyım!" hissine kapılırsınız. Peki mekanlar arasında bu kadar büyük bir fark nasıl oluşuyor hiç düşündünüz mü? Neden bir mağaza da saatlerce alış veriş yapma hissine kapılırken, diğer bir mağaza ya girmeniz ile çıkmanız bir oluyor?

İşte Feng Shui tam bu noktada devreye giriyor. Doğru düzenlemelerle yönlendirilmiş mekanlar, doğru titreşimlerle beslenir, istenilen hedefe ulaşır. Ama yanlış seçimlerle dekore edilmiş, hatalı düzenlemelere sahip mekanlar negatif yıkıcı döngünün esiri olur. Olumsuz konumlama nedeniyle azalarak yok olmaya mahkumdurlar. 

Ev, ofis, iş yeri, arazi, bina seçiminden başlayarak Feng Shui Akademisi uzmanlarından yardım almaya başlayabilirsiniz. Kullandığınız tüm mekanlara Feng Shui Akademisi uzmanları ve iç mimar ekibimiz bizzat gelerek incelemeler de bulunuyor, gerekli ölçüm ve planları çıkarıyor, mekanı kullananlar hakkında bilgileri topluyor. Daha tıkanıklık bulunan, olumsuz bölgeler tespit edilerek, mekanın tedavisi başlıyor ve kısa sürede tamamlanıyor. Üstelik bu hizmetlerimizi artık online olarak da Türkiye'nin ve dünyanın her şehrinde uygulayabiliyoruz. 

Feng Shui Akademisi uzman kadrosu mekanlarınızda yapmak istediğiniz tüm değişiklikler de sizlerin yardımına hazır. İster sadece dekorasyon koçluğu alın, isterseniz Feng Shui danışmanlığı, ya da iç mimarlarımız önderliğinde anahtar teslim proje uygulaması... Feng Shui ve hayat uyumunu deneyin ve yaşamınızdaki değişikliklere şahit olun...   


0 comments:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Feng Shui Akademisi

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.