Zenginlik İçin Feng Shui Kullanımı
Zenginlik denince bir çok kişinin aklına sadece "maddi zenginlik" gelmektedir. Fakat zenginlik çok geniş kapsamlı bir tanımdır. Feng Shui size ilk olarak "neyin zenginliğini istersiniz?" diye soruyor ve sizin buna net bir cevap vermenizi istiyor.

Ne tür bir zenginlik sizi mutlu eder? Arkadaş, dost, aşk, ün, para ? Hedeflerini belirleyen insanlar, belirlemeyen insanlara göre her zaman öndedir ve şanslıdır. Günümüzde zenginliğin parayla eş değer olduğu açık. Mekanların servet ve refah alanlarının dışında, evlerin her odasının, ofislerin bir noktasının, kısaca her mekanın bir bölümünde "güç" ve "para" noktaları bulunmaktadır.

Bu noktaları belirleyip, tıkanıklıkları açmak, çalışmayan noktaları aktif hale getirmek şansınıza şans katar. Örneğin; maddi sıkıntılar çekiyorsunuz ve her gün maddi sıkıntılarınızı düşünerek karşınızdaki boş duvarı seyrediyorsunuz. Sıkıntılı halinizle seyrettiğiniz boş duvar, evinizin "para" noktası olabilir. Harekete geçin, Feng Shui Akademisi uzman ekibiyle tanışın...

0 comments:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Feng Shui Akademisi

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.