Feng Shui'nin Aşk ve Evlilik İlişkilerine Etkisi

Feng Shui uygulamaları doğru kişiyi bulup onu hayatınıza çekmenizi sağlayabileceği gibi, mevcut ilişkinizi de sağlamlaştırmanıza yardımcı olabilir, sorunların ortadan kalkması için yol gösterir. Hem aşk ilişkilerinden hem de evliliklerde Feng Shui'den birçok açıdan faydalanılabilir.

Bazıları yalnız yaşamayı seçmiştir, bazıları da kendisine uygun bir ruh eşi için arayış içindedir. Kimileri ise sorunlardan dolayı sürekli bir ilişki sürdürememektedir. Feng Shui; yaşamınıza aşkı ve sevgiyi çekecek ipuçları verir.

Aşk hayatının canlanması, hayatımıza partnerimizi çeken yön olan güney batıyla ilişkilidir. Ayrıca yatak odalarındaki kişisel "kua"lara göre aşk yönlerinin canlandırılması da önemli rol oynamaktadır. Unutmayın; "güneybatı pusula yönü" eksik planlı bir evde yaşıyorsanız, aşk ve evlilik konularında sorunlarla karşılaşırsınız.

Feng Shui Akademisi uzmanları evinizin düzenlemesinden, yatak odanızın dizaynına kadar önemli tüm işlemleri gerçekleştiriyor ve sorunlarınızın kısa sürede ortadan kalkmasını sağlıyor.


0 comments:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Feng Shui Akademisi

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.